29 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Staňte sa súčasťou budúcnosti v Tesle

Ekológia má čoraz silnejšie postavenie v dnešnom svete a nechýba ani v automobilovom priemysle. Čoraz žiadanejšími sa stavajú autá na elektrický pohon a hybridy. Významným výrobcom elektromobilov je aj spoločnosť Tesla, ktorá v svojom názve nesie odkaz na fyzika Nikola Teslu. Spoločnosť sa zaoberá vývojom a výrobou elektromobilov, ktoré sú vo svete čoraz populárnejšie, nie len z hľadiska ekológie.

Automobily Tesla zaujmú dizajnom, no nezaostávajú ani technické parametre. Napriek tomu, že Tesla nie je tradičným storočným výrobcom áut, je úroveň vozidiel naozaj vysoká. Elektromobily Tesla ponúkajú stabilný podvozok, mechanické zladenie a dojazd až 440 km na jedno nabitie.
Výroba elektromobilov ponúka zaujímavú alternatívu pre vodičov, a je budúcnosťou automobilového priemyslu.

DK Recruitment Vám ponúka možnosť stať sa súčasťou tejto budúcnosti. Momentálne hľadáme automechanikov, ktorí majú záujem pracovať v Nórsku pre firmu Tesla a stať sa tak súčasťou najmodernejšej výroby automobilov. Ak máte záujem o prácu automechanika v Nórsku, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poskytneme bližšie informácie.

 

« »
GradientStudio 2016