29 Jobs | 8 Resumes | 3 Companies
Slide background

Vrátenie daní zo zahraničia

Dovoľujeme si Vám ponúknuť možnosť vrátenia Vašich daní z príjmov, ktoré Ste odvádzali počas pracovného pobytu v zahraničí.V spolupráci so spoločnosťou Taxback.Com sme pre Vás pripravili špeciálnu možnosť ako rýchlo a jednoducho požiadať o vrátenie daní.

Požiadať o vrátenie môžete rôznymi spôsobmi:

On-line tu:

Osobne v našej kancelárii v Rimavskej Sobote,
objednať sa na konzultácie môžete na tel.č: 047/5622620

 

Služby k vráteniu daní:

Bezplatná On-line kalkulácia

  • Stačí ak zadáte Váš príjem a čiastku, ktorú Ste odviedli na daniach a ihneď Vám bude vypočítaná čiastka, ktorá Vám môže byť vrátená. Služba je zdarma.

Bezplatné daňové poradenstvo

  • Pracovníci spoločnosti Taxback.Com sú Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom služby Živý chat. Zdarma a rýchlo získate informácie o Vašom statuse vybavovania daní, či sú Vaše dokumenty v poriadku a ďalšie potrebné informácie.
  • Informácie Vám budú poskytnuté aj telefonicky, stačí ak zavoláte na do jednej z našich lokálnych pobočiek.

 

On-line tracking systém

  • Získate vlastné konto, ktoré Vám umožňuje krok za krokom sledovať vývoj Vašej žiadosti, jednoduchým použitím webového prehliadača.

Získanie dokumentov

  • Pokiaľ sa Vaše dokumenty stratia, respektíve Ste ich vôbec neobdržali spoločnosť Taxback.Com a ich tím špecialistov, Vám získa potrebné dokumenty.

Jeden krok k daniam

  • Poskytneme Vám všetky daňové formuláre v jednom kompletnom balíčku. Môžete ich získať automaticky na Váš e-mail po on-line registrácií, môžte si ich stiahnuť z Vášho on-line účtu alebo Vám ich pošleme poštou.

End-to-End Service

  • Úlohou spoločnosti Taxback.Com je skompletizovať Vašu dokumentáciu, vyplniť daňové priznanie, odoslať ho na daňový úrad a refundácia Vám bude zaslaná spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje. Samozrejme Ste presne informovaný o priebehu vybavovania Vašej žiadosti.

Otázky a odpovedeAko dlho trvá vybavenie vrátenia daní?

Priemerná doba vybavenia žiadosti o vrátenie daní je 8 – 12 týždňov od momentu, kedy sú odovzdané všetky dokumenty, vrátane P45 alebo P60.

Kedy potrebujem mať P45 a kedy P60?

P60 – zamestnávateľ je povinný Vám tento doklad vystaviť, pokiaľ Ste v pracovnom pomere v apríli a Váš pracovný pomer pokračuje.
P45 – je doklad od zamestnávateľa, ktorý Vám je povinný vystaviť v prípade, že Ste ukončili pracovný pomer. Zamestnávateľ ho vystavuje až po poslednej výplate.

Čo v prípade, že nemám P45 alebo P60?

Pokiaľ Ste stratili P60 alebo P45, alebo Vám ich zamestnávateľ nevystavil, nič nie je stratené, spoločnosť Taxback.Com má špeciálny tím, ktorý tieto dokumenty dokáže od zamestnávateľov získať. Priemerná doba získania týchto dokumentov závisí od konkrétneho zamestnávateľa, zvyčajne sa pohybuje od 2 do 4 týždňov.

Vybavoval som si vrátenie daní sám, ale bez úspechu, čo ďalej?

Dane sa dajú vybaviť aj v prípade, keď Ste už odovzdal potrebnú dokumentáciu na príslušný daňový úrad. Pokiaľ máte pocit, že si neviete vrátenie daní vybaviť bez našej pomoci, stačí ak vyplníte on-line žiadosť.
V tomto prípade však musíte zaplatiť minimálny poplatok vopred.

Aké sú poplatky za jednotlivé služby?

  • Poplatok za službu – vrátenie daní sa odrátava z Vašej refundácie, čiže nemusíte platiť žiadne peniaze vopred. Výška poplatku sa v rôznych krajinách líši. (okolo 10%). Ak podľa zákona nemáte nárok na vrátenie Vašich daní a napriek tomu chcete, aby spoločnosť Taxback.Com za Vás vyplnili daňové priznanie, je treba zaplatiť minimálny poplatok.
  • Poplatok za službu – získanie dokumentov sa odrátava z Vašej refundácie, čiže nemusíte platiť žiadne peniaze vopred. Výška poplatku je max. 20 GBP.
GradientStudio 2016