29 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Zámočník, montér - Holandsko, Nemecko

Holandsko

Prac. ponúk Priemysel

Hľadáme skúsených zámočníkov a montérov na rôzne projekty v Nemecku a Holandsku. Jedná sa o dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.
Pre všetky pozície je nutné ovládať anglický alebo nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni.

Pracovná náplň:

– samostatná výroba pásových , stavebných dopravníkov v priemyselnej výrobe
– ovládanie hydraulických, pneumatických systémov dopravníkov
– skúsenosti s montovaním a ukladaním vnútorných a vonkajších potrubných rozvodov
– skúsenosti s montovaním oceľových konštrukcií (práca vo výškach)
– samostatné práca na základe výkresovej dokumentácie

SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA BEZ POPLATKOV.
(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Ponúkame:
– nástupná mzda je od 1900 EUR NETTO (po odrátaní odvodov a ubytovania)
– možnosť pracovať nadčasy (+ príplatok)
– nárok na platenú dovolenku
– po čase možnosť zvýšenia mzdy
– pracovný úväzok: 40 hodín týžzdenne + nadčasy
– dlhodobý kontrakt na dobu neurčitú
– pomoc so všetkými registráciami

Výhody:
– príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností
– stabilné zázemie spoločnosti
– možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky:
– vyučenie v odbore (technické alebo strojárske vzdelanie)
– prax v obore min. 3 roky
– znalosť nemeckého alebo anglického jazyka- mierne pokročilý
– možnosť ihneď vycestovať
– dobrý zdravotný stav
– presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Potrebné dokumenty:

* Podrobne rozpísaný životopis v nemeckom jazyku
* Fotografiu tváre
* Referencie od predošlých zamestnávateľov z posledných rokov (nie je podmienkou)

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, vyplnte údaje v časti "Poslať žiadosť" (pod pracovnou ponukou) alebo nás kontaktujte emailom: info@dkrs.sk, spolu so žiadosťou je nutné zaslať všetky potrebné dokumenty. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Zámočník – Holandsko / Nemecko“.

ID #10416 Lokalita Holandsko Priemysel Priemysel Typ Unlimited contract Úloha Zámočník, montér - Holandsko, Nemecko Dátum nástupu priebežne Pracovný úväzok 37,5 hodiny + nadčasy

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

montáž konštrukcií práca s technickou dokumentáciou skúsenosti s ručnými náradiami (vŕtačka, brúska, ...)

Znalosť cudzieho jazyka

Nemecký jazyk
Úroveň
Pokročilý
Anglický jazyk
Úroveň
Pokročilý

Ďalšie požiadavky

flexibilitasamostatnosťzodpovednosťdobrý zdravotný stavzáujem pracovať v zahraničípráca v týme
3 roky skúseností

Plat a výhody

Unlimited contract od 1900 EUR Mesiac
zvýhodnenia zahraničná pracovná zmluva na dobu neučitú nadčasy platené za extra príplatky ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (možnosť odsťahovať sa do vlastného) Odvody odvody hradí zamestnávateľ, nárok na poberanie prídavkov na deti

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. Ul. K. Mikszátha 6, 979 01 Rimavská Sobota 047 56 22 620 | 0910 98 30 36 info@dkrs.sk Facebook
GradientStudio 2016