29 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Razič tunelov - Nórsko

Nórsko

Prac. ponúk Stavebníctvo

Hľadáme skúsených razičov tunelov / tunelárov na pracovné pozície v Nórsku. Požaduje sa prax s výstavbou tunelov, so striekaním betónu a s rôznymi stavebnými a ťažobnými zariadeniami.
Aktuálne pracovné pozície sú v rôznych lokalitách po celom Nórsku.
Pre uvedenú pracovnú pozíciu je nutné ovládať anglický jazyk na pokročilej úrovni.

Pracovná náplň:
– výstavba tunelov (vŕtanie, upevňovanie ocele, debnenie)
– razenie tunelov
– striekanie betónu

SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA BEZ POPLATKOV.
(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Ponúkame:
– mzda od 20 EUR (195 NOK) BRUTTO na hodinu
– mesačná mzda je 3.200 Eur brutto
– pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
– výplata každé 2 týždne
– nadčasy platené za príplatok
– pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca)
– pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
– ubytovanie zabezpečené za 230 – 260 EUR (nájom za 2 týždne)
– pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu

Výhody:
– príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností
– stabilné zázemie spoločnosti
– možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky:
– aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
– minimálne 3-5 rokov skúsenosti s podobnou prácou
– schopnosť pracovať s ťažkými mechanizmami a stavebnými zariadeniami
– vodičský preukaz C, CE
výhodou sú certifikáty:
– ADR certifikát
– certifikát (U1) – betonážna technika (vyžaduje sa pri výrobných a kontrolných manažéroch, majstroch)
– certifikát (S2) – kamenná ochrana použitá pred postrekom betónu (vyžaduje sa pri výrobných a kontrolných manažéroch, majstroch)

Potrebné dokumenty:

* Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
* Fotografiu tváre
* Certifikáty
* Referencie od predošlých zamestnávateľom za posledné roky (je dôležité, aby ste vedeli zdokladovať minimálne 3 roky praxe ak ste vyučený v odbore, alebo 5 rokov praxe, ak nie ste vyučený v odbore)

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, vyplnte údaje v časti "Poslať žiadosť" (pod pracovnou ponukou) alebo nás kontaktujte emailom: info@dkrs.sk, spolu so žiadosťou je nutné zaslať všetky potrebné dokumenty. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Razič tunelov – Nórsko".

ID #10532 Lokalita Nórsko Priemysel Stavebníctvo Typ Hlavný pracovný pomer Úloha Razič tunelov - Nórsko Dátum nástupu priebežne Pracovný úväzok min. 37,5 h / týždeň

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

Prax v odbore Práca s ťažkými mechanizmami a stavebnými zariadeniami

Znalosť cudzieho jazyka

Anglický jazyk
Úroveň
Pokročilý
Úroveň
Základy

Ďalšie požiadavky

flexibilitazodpovednosťtímová práca
min. 3 roky skúseností

Plat a výhody

Hlavný pracovný pomer od 3200 EUR Mesiac
zvýhodnenia Dovolenka platená dovolenka zamestnávateľom Nadčasy Nadčasy platené za príplatok Zahraničná pracovná zmluva nárok na rodinné prídavky v zahraničí

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. K.Mikszátha 6, 979 01 Rimavská Sobota 047 56 22 620 | 421 910 901 936 Facebook
GradientStudio 2016