29 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Automechanik - Holandsko/Nemecko

Holandsko

Prac. ponúk Priemysel

Hľadáme automechanikov na osobné vozidlá, opravy poľnohospodárskych strojov, automechanikov kamiónov, lakýrnikov a klampiarov na prácu do Holandska/ Nemecka.
Pre uvedenú pracovnú ponuku je nutné ovládať Anglický/ Nemecký jazyk na pokročilej úrovni.

Pracovná náplň:
– opravy vozidiel podľa pokynov
– servis a oprava motorových vozidiel
– diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách
– vykonávanie manuálnej údržby a servisu
– zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
– spolupráca s prijímacími technikmi a inými mechanikmi
– vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových vozidlách
– využívanie dostupných diagnostických a meracích zariadení na čo najrýchlejšie detekovanie a odstraňovanie vzniknutých závad
-predpríprava na lakovanie, úpravy po lakovaní, odborné oblepovanie, kompletná príprava farby – stanovenie a identifikácia farieb – skúsenosti s vodou-riediteľnými farbami z Standox, Spies Hecker a Glasurit – od čiastočného po úplné lakovanie áut – konečná kontrola lakovaných vozidiel
– opravy, vyrovnávanie plechov po nehode, havárii
– skúsenosti so zváraním MAG výhodou
– skladanie a rozkladanie aut
– pri automechanikoch úžitkových vozidiel ideálne ak máte skúsenosti s nákladnými vozidlami DAF / IVECO / Renault / MAN

Ponúkame:
– mzda: od 1900 eur/netto (po odrátaní poistenia a daní)
– hlavný pracovný pomer
– pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy
– ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
¬ pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
– nárok na platenú dovolenku
– práca v medzinárodnej spoločnosti
– práca na zahraničnú pracovnú zmluvu
– odvody na zdravotné a sociálne poistenie hradené zamestnávateľom
– sprostredkovanie zamestnania bez akýchkoľvek poplatkov (nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Výhody:
– príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností
– stabilné zázemie spoločnosti
– možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky:
– vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky
– Anglický/ Nemecký jazyk na pokročilej úrovni
– vlastné auto výhodou
– možnosť ihneď vycestovať
– dobrý zdravotný stav
– presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Potrebné dokumenty:

* Podrobne rozpísaný životopis v nemeckom jazyku
* Výučný list, certifikáty
* Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky sú výhodou

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, vyplnte údaje v časti "Poslať žiadosť" (pod pracovnou ponukou) alebo nás kontaktujte emailom: info@dkrs.sk, spolu so žiadosťou je nutné zaslať všetky potrebné dokumenty. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Automechanik – Holandsko/ Nemecko".

ID #10535 Lokalita Holandsko Priemysel Priemysel Typ Hlavný pracovný pomer Úloha Automechanik - Holandsko/Nemecko Dátum nástupu priebežne Pracovný úväzok min. 40 h / týždeň

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

Prax v odbore

Znalosť cudzieho jazyka

Anglický
Úroveň
Pokročilý
Nemecký
Úroveň
Pokročilý

Ďalšie požiadavky

presnosťflexibilitadobrý zdravotný stav
min. 3 roky skúseností

Plat a výhody

Hlavný pracovný pomer od 1900 EUR Mesiac
zvýhodnenia Dovolenka platená zamestnávateľom Nadčasy Nadčasy platené extra s príplatkami Kontrakt na dobu neurčitú zahraničná pracovná zmluva

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. K.Mikszátha 6, 979 01 Rimavská Sobota 047 56 22 620 | 0910 901 936 Facebook
GradientStudio 2016