27 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Zvárači TIG - Holandsko

Holandsko

Prac. ponúk Priemysel

Hľadáme skúsených ZVÁRAČOV TIG pre prácu do Holandska. Jedná sa o dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.
Preferujú sa nasledovné skúsenosti: zváranie rúr, zváranie nerezovej ocele a uhlíkovej ocele.
Je nutné ovládať anglický jazyk na priemernej úrovni!!!

Pracovná náplň:
– zvára sa vo farmaceutickom priemysle.
– zváranie rúr
– platné štátne zváračské skúšky TIG sú nutnosťou!

SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA BEZ POPLATKOV.
(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Ponúkame:
– nástupná mzda je cca 2.200 Eur v čistom mesačne + nadčasy platené extra
– nárok na platenú dovolenku
– pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy
– zahraničná pracovná zmluva
– ubytovanie zabezpečené ZADARMO
– pomoc so všetkými registráciami

Požadujeme:
– vyučenie v odbore (technické alebo strojárske vzdelanie)
– prax v obore min. 4 roky
– priemerná znalosť anglického jazyka
– možnosť ihneď vycestovať
– dobrý zdravotný stav
– presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Potrebné dokumenty:

* Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
* Fotografiu tváre
* Referencie od predošlých zamestnávateľov z posledných rokov (nie je podmienkou)
* Certifikáty (štátna škúska)

K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 0910 901936, 0911 983037, 047/5622620.
Web: www.dkrs.sk
Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, vyplnte údaje v časti "Poslať žiadosť" (pod pracovnou ponukou) alebo nás kontaktujte emailom: info@dkrs.sk, spolu so žiadosťou je nutné zaslať všetky potrebné dokumenty. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Zvárač – Holandsko".

ID #10611 Lokalita Holandsko Priemysel Priemysel Typ Hlavný pracovný pomer Úloha Zvárači TIG - Holandsko Dátum nástupu priebežne Pracovný úväzok 40 hodín týždenne

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

zváranie TIG zváranie rúr zváranie nerezu zváranie uhlíkovej ocele práca s technickou dokumentáciou

Znalosť cudzieho jazyka

anglický jazyk
Úroveň
Pokročilý
Úroveň
Základy

Ďalšie požiadavky

samostatné zváraniepráca vo farmaceutickom priemysledobrý zdravotný stav
4 skúseností

Plat a výhody

Hlavný pracovný pomer od 2200 EUR Mesiac
zvýhodnenia ubytovanie zadarmo hlavný pracovný pomer nárok na poberanie prídavkov na deti, zahraničná pracovná zmluva odvody hradené v zahraničí nadčasy za príplatky

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. Ul. K. Mikszátha 6, 979 01 Rimavská Sobota 047 56 22 620 | 0910 98 30 36 info@dkrs.sk Facebook
GradientStudio 2016