27 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Personálny konzultant

Slovenská Republika

Prac. ponúk Hotelierstvo / Gastronómia

Hľadáme samostatného a flexibilného kandidáta pre pozíciu personálny konzultant.
Pozícia je vhodná pre človeka s potenciálom, schopného pracovať v tíme, ktorý aktívne a samostatne rieši úlohy, prinášajúceho nové nápady, ktorý je schopný po krátkom čase viesť osobnú komunikáciu s klientom

Pracovná náplň:
– aktívne vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie, zabezpečovanie organizácie a vedenia výberového konania s uchádzačmi
– hodnotenie kompetencií kandidátov
-prezentovanie kandidátov klientovi, udržiavanie kontaktu s klientom
– poskytovanie informácií o voľných pracovných miestach
– koordinácia zverených projektov
– spracovanie a kompletizácia potrebnej dokumentácie
– telefonická, osobná a emailová komunikácia
– administratívne práce spojené s priebehom výberového konania
– práca s interným systémom
– záujem o dlhodobé zamestnanie

Iné výhody
– motivujúce finančné ohodnotenie
– zaujímavá a stabilná práca
– možnosť profesionálneho rastu
– získanie nových zručností a skúsenosti z oblasti HR

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
– pokročilá znalosť anglickéhojazyka NUTNÁ ! (schopnosť ústnej a písomnej komunikácie)
– znalosť iných cudzích jazykov veľkou výhodou
– prax na podobnej pozícii veľkou výhodou
– ochota vzdelávať sa
– flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť
– reprezentatívne vystupovanie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku s motivačným listom na krankusova@dkrs.sk alebo info@dkrs.sk.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by vám odpoveď neprišla, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle 0910983036, 047/5622620.

ID #11365 Lokalita Slovenská Republika Priemysel Hotelierstvo / Gastronómia Typ Hlavný pracovný pomer Úloha Personálny konzultant Dátum nástupu ihneď Pracovný úväzok 8 hodin denne

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

práca s MS Word práca s MS Outlook práca s MS Excel príjemné telefonické a osobné vystupovanie administratívne práce

Znalosť cudzieho jazyka

anglický jazyk
Úroveň
Pokročilý
Úroveň
Základy
Úroveň
Základy

Ďalšie požiadavky

flexibilitazodpovednosť samostatnosť schopnosť pracovať v týme kreativnosť
2 skúseností

Plat a výhody

Hlavný pracovný pomer dohodou Mesiac
zvýhodnenia dlhodobé zamestnanie hlavný pracovný pomer možnosť profesionálneho rastu práca v príjemnom kolektíve

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. ul. K Mikszátha 6, Rimavská Sobota 047 56 22 620 | 0910 98 30 36 http://www.dkrs.sk info@dkrs.sk Facebook
GradientStudio 2016