29 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Maliar - Nórsko

Nórsko

Prac. ponúk Stavebníctvo

Hľadáme skúsených maliarov na pracovné pozície v Nórsku. Požaduje sa prax s klasickými nátermi interiérov a exteriérov, tapetovaním a je veľmi dôležité, aby mal uchádzač skúsenosti aj so špachtľovaním sadrokartónu. Aktuálne sú pracovné pozície v Bergene a nástup je možný okamžite.

Náplň práce
– farebné prevedenie miestností a fasád
– prípravné práce ako špachtľovanie, brúsenie, nátery základnou farbou
– nanášanie omietky
– tapetovanie (tapety so skleným vláknom – glassfiber)

Znalosť anglického jazyka je podmienkou.
Skúsenosti zo zahraničia sú veľkou výhodou.
Zamestnávateľ garantuje pracovný úväzok min. 37,5 hodiny. Jedná sa o dlhodobú prácu aj počas zimnej sezóny.

Iné výhody
– mzda od 3.300 € v hrubom
– príspevok na dopravu
– pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
– výplata každé 2 týždne
– nadčasy platené za príplatok
– pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca)
– pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
– ubytovanie zabezpečené za 230 – 260 Eur (nájom za 2 týždne)
– pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
– možnosť navštevovať kurz nórskeho jazyka

Požadujeme
– aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
– minimálne 3 roky skúseností s obdobnou prácou
– flexibilita
– zodpovednosť
– dobrý zdravotný stav
– ochota pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

* Podrobne rozpísaný životopis v ANGLICKOM jazyku
* Fotografiu
* Certifikáty
* Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky (je dôležité, aby ste vedeli zdokladovať minimálne 3 roky praxe ak ste vyučený v odbore maliar, alebo 5 rokov praxe, ak nie ste vyučený v odbore maliar)

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, vyplnte údaje v časti "Poslať žiadosť" (pod pracovnou ponukou) alebo nás kontaktujte emailom: info@dkrs.sk, spolu so žiadosťou je nutné zaslať všetky potrebné dokumenty. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Maliar Nórsko“.

ID #1331 Lokalita Nórsko Priemysel Stavebníctvo Typ Hlavný pracovný pomer Úloha Maliar - Nórsko Dátum nástupu ihneď Pracovný úväzok

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

Špachtľovanie sadrokartónu Nátery Tapetovanie

Znalosť cudzieho jazyka

Anglický jazyk
Úroveň
Pokročilý
Nórsky
Úroveň
Pokročilý

Ďalšie požiadavky

min. 3 roky skúseností s obdobnou prácou flexibilita zodpovednosťdobrý zdravotný stavochota pracovať v zahraničí
minimálne 3 roky skúseností

Plat a výhody

Hlavný pracovný pomer od 3300 EUR Mesiac
zvýhodnenia 13. plat

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. 047 56 22 620 | 0910 98 30 36 http://www.dkrs.sk Facebook
GradientStudio 2016