29 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Tesár /drevodomy/- Nórsko

Nórsko

Prac. ponúk Stavebníctvo

Hľadáme skúsených tesárov na prácu na rôznych veľkých projektoch po celom Nórsku.

Momentálne hľadáme tesárov, ktorí majú skúsenosti s výstavbou drevených domov, drevenými podlahami, oknami, sádrokartónom atď. Pracuje sa na rôznych stavbách, jedná sa o výstavbu drevených domov, budov, apartmánových domov, chát a podobne.
Pracovná náplň: pokrývanie striech, drevené konštrukcie, vnútorné tesárske práce – podlahy, schody, obklady, okná, sádrokartóny, dvere a pod.

Znalosť anglického jazyka je podmienkou.

Skúsenosti zo zahraničia sú veľkou výhodou.
Požaduje sa schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu.

Zamestnávateľ garantuje pracovný úväzok min. 37,5 hodiny. Jedná sa o dlhodobú prácu aj počas zimnej sezóny.

Iné výhody
– mzda od 3.300€ v hrubom
– príspevok na dopravu
– pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
– výplata každé 2 týždne
– nadčasy platené za príplatok
– pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca)
– pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
– ubytovanie zabezpečené za 230 – 260 Eur (nájom za 2 týždne)
– pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
– možnosť navštevovať kurz nórskeho jazyka

Požadujeme:
– aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
– minimálne 3 roky skúseností s obdobnou prácou
– flexibilita
– zodpovednosť
– dobrý zdravotný stav
– ochota pracovať v zahraničí

Potrebné dokumenty:

– Podrobne rozpísaný životopis v ANGLICKOM jazyku
– Fotografiu tváre
– Certifikáty
– Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky (je dôležité, aby ste vedeli zdokladovať minimálne 3 roky praxe ak ste vyučený v odbore tesár, alebo 5 rokov praxe, ak nie ste vyučený v odbore tesár)

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, vyplnte údaje v časti "Poslať žiadosť" (pod pracovnou ponukou) alebo nás kontaktujte emailom: info@dkrs.sk, spolu so žiadosťou je nutné zaslať všetky potrebné dokumenty. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Tesár – Nórsko“.

ID #1372 Lokalita Nórsko Priemysel Stavebníctvo Typ Hlavný pracovný pomer Úloha Tesár /drevodomy/- Nórsko Dátum nástupu priebežne Pracovný úväzok

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

Výstavba drevených domov Drevené podlahy a schody Sádrokartónové systémy Strechy

Znalosť cudzieho jazyka

Anglický jazyk
Úroveň
Pokročilý
Nórsky
Úroveň
Pokročilý

Plat a výhody

Hlavný pracovný pomer 3.300 EUR Mesiac
zvýhodnenia

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. 047 56 22 620 | 0910 98 30 36 Facebook
GradientStudio 2016