29 Prac. ponúk | 8 Profily | 3 Spoločnosti

Tesár /šalovač/ - Nórsko

Nórsko

Prac. ponúk Stavebníctvo

Hľadáme skúsených tesárov na prácu na rôznych veľkých projektoch po celom Nórsku.

Momentálne hľadáme tesárov, ktorí majú skúsenosti so šalovaním, systémovým debnením (PERI, DOKA, SATECO).
Pracuje sa na rôznych stavbách, jedná sa o výstavbu priemyselných budov a iných komerčných stavieb (závisí od konkrétnych projektov).
Pracovná náplň: tesárske práce, klampiarske práce a iné tesárske práce, práca so systémovým debnením PERI, DOKA, BAUMAN.

Znalosť anglického jazyka je podmienkou.

Skúsenosti zo zahraničia sú veľkou výhodou.
Požaduje sa schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu.

Zamestnávateľ garantuje pracovný úväzok min. 37,5 hodiny. Jedná sa o dlhodobú prácu aj počas zimnej sezóny.

Iné výhody
– mzda je 19 Eur v hrubom na hodinu
– príspevok na dopravu
– pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
– výplata každé 2 týždne
– nadčasy platené za príplatok
– pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca)
– pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
– ubytovanie zabezpečené za 230 – 260 Eur (nájom za 2 týždne)
– pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
– možnosť navštevovať kurz nórskeho jazyka

Požadujeme:
– aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
– minimálne 3 roky skúseností s obdobnou prácou
– flexibilita
– zodpovednosť
– dobrý zdravotný stav
– ochota pracovať v zahraničí

Potrebné dokumenty:
– Podrobne rozpísaný životopis v ANGLICKOM jazyku
– Fotografiu
– Certifikáty
– Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky (je dôležité, aby ste vedeli zdokladovať minimálne 3 roky praxe ak ste vyučený v odbore tesár, alebo 5 rokov praxe, ak nie ste vyučený v odbore tesár)

Ak Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, vyplnte údaje v časti "Poslať žiadosť" (pod pracovnou ponukou) alebo nás kontaktujte emailom: info@dkrs.sk, spolu so žiadosťou je nutné zaslať všetky potrebné dokumenty. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Tesár – Nórsko“.

ID #1374 Lokalita Nórsko Priemysel Stavebníctvo Typ Hlavný pracovný pomer Úloha Tesár /šalovač/ - Nórsko Dátum nástupu ihneď Pracovný úväzok 37,5 hod / týždeň

Požadované schopnosti

Tu je prehľad kvalifikácií, ktoré potrebujete pre túto prácu.

Šalovanie Systémové debnenie PERI DOKA SATECO Viazanie železa

Znalosť cudzieho jazyka

Anglický jazyk
Úroveň
Pokročilý
Úroveň
Základy

Plat a výhody

Hlavný pracovný pomer 2850 EUR Hodina
zvýhodnenia príspevok na dopravu

Poslať žiadosť

Vaše meno*

Váš email*

Telefónne číslo*

Pozícia*

Vaša správa

Váš životopis*

captcha

Kontaktujte nás

DK Recruitment Services s.r.o. 047 56 22 620 | 0910 98 30 36 Facebook
GradientStudio 2016